Pro Vaši jednodušší práci....

Dodáváme nábytkové a stavební kování, spojovací materiál, lepidla a jiný sortiment nejen pro truhláře.

Vyhledávání

Kategorie produktů

Přihlášení

Přihlášení registrovaného uživateleZapomenuté heslo.
Registrovat se

6.2 - Silikony, tmely, mont.pěnyAKRYL TMEL DB BÍLÝ SILVERLINE 310ml

58,08 Kč s DPH 48,00 Kč bez DPH

Pro tmelení spár mezi rámy oken, dveří a zdivem, rohových spár sádrokartonových konstrukcí, dělících příček, dřevotřískových desek a podhledových stropních kazet.

 

Detail produktu
 

AKRYLOVÝ TMEL DB REDLINE BÍLÝ 310ml

68,97 Kč s DPH 57,00 Kč bez DPH

 

Detail produktu
 

Ceresit CS 11 akryl.tmel bílý 300ml

78,17 Kč s DPH 64,60 Kč bez DPH

charakteristika: elastický přetíratelný barvami vysoká přídržnost voděodolný šetrný k životnímu prostředí pro interiér i exteriér Akrylový tmel Ceresit CS 11 je určen pro vyplnění prasklin a trhlin ve zdivu, omítkách, dřevu. Je určen k vyplňování spár tam, kde běžné spárovací hmoty vykazují trhliny a praskliny. Je velmi vhodný k vyplnění spár mezi prvky ze dřeva, plastu i hliníku (ostění, rámy, parapety, lemovací lišty apod.) a zdivem nebo omítkou. Ceresit CS 11 má vysokou přídržnost ke všem vyzrálým, pórovitým a nasákavým materiálům, jako jsou např. pórobeton, sádra, pískovec, dřevotřísky, sádrokarton případně malířské nátěry a barvy, keramické obklady a polystyrén. Jeho použití se doporučuje k vyplnění spár mezi rámy a izolačními deskami při zateplování budov. Ceresit CS 11 může být aplikován v interiéru i exteriéru, ale pouze na místech nepodléhajících pnutí, s minimálními nároky na roztažnost. Čerstvě aplikovaný materiál je odolný atmosférickým vlivům. Zaschlý tmel je možno přetírat barvami, přelepit nebo přestěrkovat. Akrylový tmel CS 11 nepoužívejte k vyplnění dilatačních spár nebo „pracujících“ trhlin. Nedoporučuje se použití v místech trvale zatížených vlhkostí.

 

Detail produktu
 

Ceresit CS 8 -univer.silikon bílý , natur

od 181,50 Kč s DPH od 150,00 Kč bez DPH

Ceresit CS 8 je jednosložkový acetoxy silikonový tmel k univerzálnímu použití v interiéru i exteriéru. Tmel vytvrzuje vzdušnou vlhkostí za pokojové teploty a vytváří flexibilní a odolnou spáru. CS 8 má dobrou přídržnost ke sklu, keramickým obkladům, glazovaným a lakovaným povrchům, smaltu, eloxovanému hliníku apod. a to bez nutnosti penetrace. Lze ho použít na vytmelování skleněných výplní, osazování sanitární techniky, jako těsnění pro čluny, lodě, automobily, přívěsy apod. Vytvrzený tmel je odolný vůči běžným čisticím prostředkům a mnoha chemikáliím a má výbornou dlouhodobou ochranu proti povětrnostním vlivům (UV záření, déšť, ozón, sůl apod.). Nepoužívejte CS 8 pro lepení zrcadel a akvárií a k tmelení spár obkladů a dlažby z přírodního kamene (např. mramor, granit). V tomto případě zvolte speciální silikon na přírodní kámen. Nepoužívejte CS 8 na polyethylen a PTFE (Teflon®). bílý:300ml natur:280ml

 
Objednat
Detail produktu
 

Sanit.silikon SL transp. 280ml

164,56 Kč s DPH 136,00 Kč bez DPH

Sanitární silikon s trojitou dlouhodobou ochranou proti plísním Aplikace na utěsňování spár v sanitární oblasti, sprchových koutů, umyvadel, kuchyni pro interier a exterier Vlastnosti postupné uvolňování aktivních látek pro dlouhodobé čisté spáry bez plísní Odolává stárnutí, smršťování, praskání, blednutí a vodě.

 

Detail produktu
 

CERESIT CS23 SILIKON NA SKLO TR. 300ml , transparentní

258,94 Kč s DPH 214,00 Kč bez DPH

Těsnící tmel pro práci se sklem a sanitárním zařízením. Tmelení tlakové ventilace a potrubí. Možno lepit i akvária. Odolává vlhkosti a plísním. Tepelná odolnost -40°C až +150 °C.

 

Detail produktu
 

Neutrální silikon RL bílý 310ml

209,33 Kč s DPH 173,00 Kč bez DPH

Jednosložkový neutrální silikonový tmel. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří trvale pevný elastický spoj. Pro těsnění a lepení zasklívacích systémů do dřevěných okenních rámů s povrchovou úpravou provedenou syntetickými a polyuretanovými laky. Silná přilnavost ke sklu, hliníku, nerezové oceli, pozinku a ostatním stavebním materiálům – nezpůsobuje oxidaci kovů. Tmelení spár mezi oknem a zdivem, chladírenských boxů, ve zdravotnictví apod.; Těsnění sestav ze skla, zasklených ploch, hliník a mnoho dalších kovů a plastů jako PVC, polyester, polystyren, lakované dřevo, beton a zdivo;

 

Detail produktu
 

MAMUT GLUE 290ml

200,86 Kč s DPH 166,00 Kč bez DPH

Jednosložkové lepidlo, na bázi MS polymeru. Specielně vyvinuté pro lepení bez nutné fixace spojů - ; drží okamžitě. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří vysokopevnostní, elastický spoj. Použití: - Lepení konstrukčních vodotěsných spojů ve stavebním a strojním průmyslu - Lepení v interiérech i exteriérech budov - Lepení konstrukčních dílů automobilů, autobusů, karavanů, osobních vagónů - Lepení dílů karoserií - ; kov na kov (pohlcuje vibrace) - Lepení nerezové oceli, hliníku, mědi, olova, skla, polykarbonátů, PS, PUR,PVC a některých druhů plastů, betonu, keramických dlaždic, smaltu, zrcadel, dřeva, zdiva, sádrokartonu apod. Vlastnosti: - Vysokomodulový, fungistatické - Rychle vytvrzující, bez zápachu - Vysoká přilnavost k podkladu - ; i na matně vlhké podklady - Trvale pružné, odolné vlhku a vodě (vodotěsný spoj), povětrnostním vlivům - Odolné plísním, slané vodě (moře), chlóru, čistícím prostředkům a UV záření - Bez obsahu izokyanátů, rozpouštědel, ftalátů a silikonu - Po vytvrzení přetíratelný vhodnými disperzními barvami (mimo alkydových prysk.). - Lepené předměty není třeba fixovat. Spoje „drží“ bez použití svěrek a podepření.

 

Detail produktu
 

Mamut glue crystal 290ml transparent

233,53 Kč s DPH 193,00 Kč bez DPH

lepidlo na bázi MS polymerů vhodné všude tam, kde je vyžadováno transparentního (průhledného) spoje. Univerzální lepidlo je vhodné pro lepení mnoha stavebních materiálů, jako je nerez, ocel, hliník, eloxovaný hliník, zinek, různé slitiny, PU, PVC, PC, EPS, XPS, PUR, sklo, zrcadlo, beton, přírodní kámen, sádra, smalt, keramika aj. Lepidlo je trvale pružné, vodě odolné, neobsahuje rozpouštědla.barva transparentní. Hustota - řidší než u Mamutu glue, nutnost fixace.

 

Detail produktu
 

Chemická kotva vinylester 280ml

277,09 Kč s DPH 229,00 Kč bez DPH

Chemická kotva na bázi vinylesterových pryskyřic umožňuje kotvení do všech typů podkladů při teplotách až do +40 °C

 

Detail produktu
 

Pattex CF800 chemicka kotva 300ml

340,01 Kč s DPH 281,00 Kč bez DPH

Pro pevné ukotvení do betonu, dutých cihel, cihlových zdí. Ukotvení pro velkou zátěž. Nahrazuje hmoždinky.

 

Detail produktu
 

Pattex express fix PL 600 - 375 g

188,76 Kč s DPH 156,00 Kč bez DPH

Lepidlo Pattex - Pattex PL 600 je navržen speciálně pro vnitřní i venkovní aplikace. Pattex PL 600 je kompatibilní s mnoha podklady včetně cihel, keramiky, betonu, hobry, sádrové lepenky, překližky, kamenů, MDF (polotvrdá lepenka), PVC-U (neměkčené PVC), plastů

 

Detail produktu
 

PATTEX One for all

188,76 Kč s DPH 156,00 Kč bez DPH

Pattex ONE FOR ALL je jednosložkové flexibilní univerzální montážní lepidlo pro interiér i exteriér s recepturou FlexTec®. Je určeno k lepení většiny savých i nesavých materiálů. Nedoporučujeme použití na PE, PP, PTFE, akrylové sklo, měď, mosaz a měkčené PVC. Vlastnosti: vysoká počátení pevnost, nestéká, tlumí zvuk i vibrace, nepropadá se, flexibilní, lepí širokou škálu materiálů.

 

Detail produktu
 

CERESIT PU pěna WhiteTeq 750 ml PISTOLOVÁ

221,43 Kč s DPH 183,00 Kč bez DPH

-lepší zvuková a tepelná izolace -jednotná buněčná struktura -vysoká odolnost proti UV záření -ledově bílá barva

 

Detail produktu
 

CERESIT PU pěna WhiteTeq 750 ml TRUBIČKOVÁ

217,80 Kč s DPH 180,00 Kč bez DPH

Pistolová PUR pěna s velmi jemnou buněčnou strukturou, vyšší odolností vůči UV záření. Pěna WhiteTeq byla vyvinuta s lepší elasticitou, díky které dosahuje o 25% vyšší flexibility. Pěna vyniká svou zvukovou izolací až 63 dB. Proti běžným pěnám má 2krát nižší expanzi a ledově bílou barvu.

 

Detail produktu
 

Ceresit TS 61 PU pěna normal 750ml

191,18 Kč s DPH 158,00 Kč bez DPH

Jednosložková trubičková polyuretanová pěna CERESIT TS61 je jednosložková trubičková polyuretanová pěna s uzavřenými póry vytvrzující vzdušnou vlhkostí. Pěna je samorozpínací, během vytvrzování se rozpíná přibližně dvojnásobně. CERESIT TS61 skvěle přilne na dřevo, beton, kámen, kov, atd. Aplikační plochy mohou být vlhké, ne však zledovatělé nebo pokryté sněhem. Vynikající přilnavost k většině stavebních materiálů Vysoká tepelná a akustická izolace Odolává vlhkosti Odolává stárnutí Chraňte před UV zářením!

 

Detail produktu
 

Ceresit TS 62 montážní pěna pistolová 750ml

199,65 Kč s DPH 165,00 Kč bez DPH

-nízkoexpanzní parametry -vynikající přilnavost ke všem materiálům -vysoká telená a zvuková izolace -odolává stárnutí -aplikační teplota od +5stC

 

Detail produktu
 

CERESIT TS63 PU PĚNA NÍZKOEXPANZNÍ. 750 ml

210,54 Kč s DPH 174,00 Kč bez DPH

 

Detail produktu
 

Ceresit TS 64 PU pěna MEGA 750ml

212,96 Kč s DPH 176,00 Kč bez DPH

Jednosložková trubičková polyuretanová pěna s vysokou výtěžností Pro montáž okenních a dveřních rámů, vyplňování dutin, utěsňování otvorů ve střešních konstrukcích a izolačních materiálech, vytváření zvukotěsných stěn, vyplňování dutin okolo potrubí, vyplňování a izolování stěnových panelů, střešních krytin - tašek atd. Je snadno použitelná a snadno se nanáší. Speciální receptura a speciální tryska aplikátoru zvyšují využitelnost pěny. Charakteristiky pěny během jejího nanášení jsou podobné pěnám pro aplikaci pistolí – ekonomické dávkování, přesné plnění, nízký tlak,vytvrzování.

 

Detail produktu
 

Nízkoexpanzní pistol. pěna SL 750ml

199,65 Kč s DPH 165,00 Kč bez DPH

Pro rychlé kotvení velkých těžkých rámů, např. výloh. Vynikající také při montáži obložkových zárubní, díky rychlosti tuhnutí je mimořádně efektivní. Vytvrzuje chemickou reakcí dvou složek – plechovku pěny je nutné nejpozději do 8 minut vypěnit! Řezatelná je již po cca 20 minutách od aplikace. Má pravidelnou strukturu bez defektů a děr. Třída reakce na oheň F dle ČSN EN 13501-1.

 

Detail produktu
 

Pistolová pěna SL 750ml

169,40 Kč s DPH 140,00 Kč bez DPH

Pro přesnou a úspornou aplikaci pomocí aplikační pistole. K montáži dveřních zárubní a okenních rámů, montážních prostorů mezi panely, zděnými příčkami, průchodů elektrického vedení. Vhodná i pro zvukové izolace.

 

Detail produktu
 

Rychletuhnoucí 2K pěna - 400 ml

226,27 Kč s DPH 187,00 Kč bez DPH

Pro rychlé kotvení velkých těžkých rámů, např. výloh.

 

Detail produktu
 

Čistič PUR pěny SL 500ml

141,57 Kč s DPH 117,00 Kč bez DPH

Pro snadné čistění pracovních pomůcek potřísněných nevytvrzenou polyuretanovou pěnou. Čištění ventilů a aplikačních částí NBS pistolí na polyuretanovou pěnu.

 

Detail produktu
 

Čistič PU pěny TS100 Profi 500ml

158,51 Kč s DPH 131,00 Kč bez DPH

Slouží k odstraňování čerstvé PU pěny a číštění aplikačních pistolí. Údržbou se zvyšuje životnost používaného nástroje.

 

Detail produktu
 

Výtlačná pistole HKS 12 COX-oranžová

216,59 Kč s DPH 179,00 Kč bez DPH

Pro aplikaci – vytlačování tmelů nebo lepidel z kartuší. Charakteristika: -Okamžitá použitelnost, jednoduchá obsluha -Při ukončení přítlaku zpětný krok pro zamezení vytékání tmelu z kartuše -Lehké materiály umožňující práci po delší dobu bez zvýšené únavy

 

Detail produktu
 

Pistole na PU pěnu N1064

401,72 Kč s DPH 332,00 Kč bez DPH

Pro pěny a silikony v tubě a pro chemické kotvy materiál: plast+kov

 

Detail produktu
 

Tmelařská spárovací stěrka - PROFI

156,09 Kč s DPH 129,00 Kč bez DPH

Pro odstranění přebytečné vrstvy naneseného tmelu. Vytvoří dokonale hladký povrch a vzhled tmelených spár. Dle požadovaného profilu spáry vhodnou stranou lze vyprofilovat tmelovou vrstvu do požadovaného dokonalého vzhledu

 

Detail produktu
 

1 - 27/27

 

Čas generování stránky: 5.6938581466675s
Čas generování sef: 0.0024709701538086s
Databaze.inc included: 3.504753112793E-5 s
Spojení s db : 4.6014785766602E-5 s
Dotaz na nastaveni shopu : 0.00029611587524414 s
Kontrola podoby sef adresy: 0.00054597854614258 s
Cyklický průchod url : 0.0015010833740234 s
Class kosik nacten kosik a priprava cookies: 0.041790008544922 s
Class kosik kookies ulozeny: 0.041799068450928 s
Class kosik vytvoren kosik: 0.042526006698608 s
Zacatek nacitani produktu: 0.042945146560669 s
Produkty - prices query start 0.21433615684509 s
Produkty - prices query stop 0.22141909599304 s
Produkty - prices finalize cena 0.2214560508728 s
Cena OK 73401 final 0.2246630191803 s
Produkty - prices query start 0.22511196136475 s
Produkty - prices query stop 0.22513294219971 s
Produkty - prices finalize cena 0.22516894340515 s
Cena OK 73434 final 0.22633910179138 s
Produkty - prices query start 0.22671794891357 s
Produkty - prices query stop 0.22673201560974 s
Produkty - prices finalize cena 0.22676515579224 s
Cena OK 57201 final 0.22791695594788 s
Produkty - prices query start 0.2282509803772 s
Produkty - prices query stop 0.22826504707336 s
Produkty - prices finalize cena 0.26535201072693 s
Cena OK 58034 final 0.26728916168213 s
Produkty - prices query start 0.26767706871033 s
Produkty - prices query stop 0.26769208908081 s
Produkty - prices finalize cena 0.26771998405457 s
Cena OK 73442 final 0.26883697509766 s
Produkty - prices query start 0.26921200752258 s
Produkty - prices query stop 0.26922607421875 s
Produkty - prices finalize cena 0.2692539691925 s
Cena OK 73443 final 0.27039003372192 s
Produkty - prices query start 0.27074909210205 s
Produkty - prices query stop 0.27076697349548 s
Produkty - prices finalize cena 0.27079916000366 s
Cena OK 73432 final 0.27201795578003 s
Produkty - prices query start 0.27236008644104 s
Produkty - prices query stop 0.27238011360168 s
Produkty - prices finalize cena 0.27241206169128 s
Cena OK 56054 final 0.27374005317688 s
Produkty - prices query start 0.27407002449036 s
Produkty - prices query stop 0.27408504486084 s
Produkty - prices finalize cena 0.27411293983459 s
Cena OK 72682 final 0.27523708343506 s
Produkty - prices query start 0.27555298805237 s
Produkty - prices query stop 0.27556705474854 s
Produkty - prices finalize cena 0.27559614181519 s
Cena OK 101448 final 0.2767391204834 s
Produkty - prices query start 0.27713012695312 s
Produkty - prices query stop 0.27714514732361 s
Produkty - prices finalize cena 0.27717399597168 s
Cena OK 55855 final 0.27853298187256 s
Produkty - prices query start 0.27890300750732 s
Produkty - prices query stop 0.27891612052917 s
Produkty - prices finalize cena 0.27894401550293 s
Cena OK 55470 final 0.28023815155029 s
Produkty - prices query start 0.28063011169434 s
Produkty - prices query stop 0.28064298629761 s
Produkty - prices finalize cena 0.28067016601562 s
Cena OK 58794 final 0.2820770740509 s
Produkty - prices query start 0.28244996070862 s
Produkty - prices query stop 0.28245806694031 s
Produkty - prices finalize cena 0.28248810768127 s
Cena OK 58451 final 0.2838339805603 s
Produkty - prices query start 0.28415107727051 s
Produkty - prices query stop 0.28416514396667 s
Produkty - prices finalize cena 0.28419709205627 s
Cena OK 58452 final 0.28549909591675 s
Produkty - prices query start 0.2858030796051 s
Produkty - prices query stop 0.28581213951111 s
Produkty - prices finalize cena 0.28584814071655 s
Cena OK 57202 final 0.28710293769836 s
Produkty - prices query start 0.28741502761841 s
Produkty - prices query stop 0.28742098808289 s
Produkty - prices finalize cena 0.28745102882385 s
Cena OK 57845 final 0.28869795799255 s
Produkty - prices query start 0.28907108306885 s
Produkty - prices query stop 0.28908610343933 s
Produkty - prices finalize cena 0.28915810585022 s
Cena OK 73444 final 0.29045295715332 s
Produkty - prices query start 0.29083395004272 s
Produkty - prices query stop 0.29085803031921 s
Produkty - prices finalize cena 0.29088711738586 s
Cena OK 57364 final 0.29208707809448 s
Produkty - prices query start 0.29244709014893 s
Produkty - prices query stop 0.29246306419373 s
Produkty - prices finalize cena 0.29251003265381 s
Cena OK 72681 final 0.29376697540283 s
Produkty - prices query start 0.29411315917969 s
Produkty - prices query stop 0.29412603378296 s
Produkty - prices finalize cena 0.29415416717529 s
Cena OK 72815 final 0.29559111595154 s
Produkty - prices query start 0.29589509963989 s
Produkty - prices query stop 0.29590916633606 s
Produkty - prices finalize cena 0.29594802856445 s
Cena OK 73445 final 0.29717612266541 s
Produkty - prices query start 0.29751896858215 s
Produkty - prices query stop 0.29753303527832 s
Produkty - prices finalize cena 0.29758214950562 s
Cena OK 58720 final 0.29883003234863 s
Produkty - prices query start 0.29918503761292 s
Produkty - prices query stop 0.2992000579834 s
Produkty - prices finalize cena 0.29923009872437 s
Cena OK 72846 final 0.30053210258484 s
Produkty - prices query start 0.30089116096497 s
Produkty - prices query stop 0.30090713500977 s
Produkty - prices finalize cena 0.30094504356384 s
Cena OK 55483 final 0.30219507217407 s
Produkty - prices query start 0.30255913734436 s
Produkty - prices query stop 0.30257201194763 s
Produkty - prices finalize cena 0.30260300636292 s
Cena OK 57931 final 0.30389404296875 s
Produkty - prices query start 0.30425214767456 s
Produkty - prices query stop 0.30426502227783 s
Produkty - prices finalize cena 0.30429315567017 s
Cena OK 73428 final 0.30556893348694 s
Produkty limit: 0.30560994148254 s
Produkty celkem: 0.3056161403656 s
Nacteny parametry bez omezeni: 0.30631995201111 s
Kosik getItems load data: 0.4351589679718 s